Twrp ile Format Data

Twrp ile Format Data yaptım herşey silindi şimdi telefonu nasıl twrp ile açarım? Ses açma tuşuna uzunca bastım download Mode yazdı arkasından Firmware Update başlığı altında “Do not unlpug the USB connection until the process is complete” yazısı ve en altta USER B76 ROOTED yazısı çıktı. Twrp açılmıyor.

LG ACEMİ Soruldu üzerinde Temmuz 13, 2017 LG G2.
Yorum Ekle
4 Cevap(lar)

TWRP’nin Wipe kısmından Format Data yaptıysanız hard reset attıktan sonra TWRP açılır. Hard reset atmak için;

https://www.lgdestek.net/lg-akilli-telefonlara-hard-reset-format-nasil-atilir-19/

LG FAN üzerinde Temmuz 13, 2017 cevapladı.
Yorum Ekle

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler ile tekrar rom kurdum. Sizin sitenizden indirdiğim Beanstalk 7.1 Nougat ROM’unu kuruyorum şuan. Umarım düzgün çalışır. Size 2 sorum olacak

  1. Ben mobil bankacılığı çok kullanıyorum acaba bu indirdiğim rom güvenli midir?
  2.  Yeni rom yüklemek için telefonu root yaptım root yeni rom yüklenincede hala aktif olur mu? olursa rootlu bankacılık faaliyetlerini yapmak mantıklı mı?
LG ACEMİ üzerinde Temmuz 14, 2017 cevapladı.
Yorum Ekle

Siz mümkün olmadıkça root erişimi fazla vermeyin zaten çoğu banka rootlu telefonlarda bankacılık uygulamasını çalıştırmaya izin vermez. Root aktif olmayabilir, bunun için Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Yapım Numarası bölümüne  7 kez tıklayın ve Geliştirici Seçenekleri aktif edin. Aktif edilen ayara girip root erişimine izin verin.

 

LG FAN üzerinde Temmuz 14, 2017 cevapladı.
Yorum Ekle

Stock rom yükledim. Root checker programını Google Play den indrip kontrol ettim rootlu değil yazdı. Mecburen Android 5.0.2 ye devam edeceğim. Mobil Bankacılık başka türlü güvenli olmuyor sanırım. Yardım için teşekkür ederim.

LG ACEMİ üzerinde Temmuz 15, 2017 cevapladı.
Yorum Ekle

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.