Stock rom dönerken hata

G3 telefonumda birçok kez rom yükleyip stock roma döndüm. Bu konuda bilgim de var. Fulmics rom kullanıyorum stock roma dönerken sürekli hata alıyorum. Lg up ile unkown device hatası alıyorum. Lg flash toll ile de yükleme ekranı açılınca takılı kalıp hata veriyor. Flash toll 2016 da TOT ve DLL ile deniyorum bu sefer de download fail hatası alıyorum. Yine telefonun modeliyle alakalı hata da veriyor. İnternetteki herşeyi denedim ama olmuyor. Birsürü farklı yazılım denedim (lg destek sitesindeki herşeyi denedim). Birsürü driver indirdim denedim mobile support tool da dahil. Pc deki virüs programını kapatarak interneti kapatarak denedim ama olmuyor.aldığım hatanın resmini de ekliyorum. Eskiden rom yüklerken telefonda DOWNLOAD MODDA YEŞİL COM VE FARKLI SAYILAR GELİRDİ ŞİMDİ O GELMİYO HATA ORDA OLABİLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.  Denediğim şeyleri tekrar yazmazsanız sevinirim. Çözüm bilen biri yardım etsin lütfen. 

Stock rom dönerken hata

LG ACEMİ Soruldu üzerinde Temmuz 11, 2017 LG G3.
Yorum Ekle
1 Cevap(lar)

Driverları doğru bir şekilde yükledikten sonra LG Flash Tool ile KDZ’yi CSE Flash seçeneği ile flashlamayı deneyin.

Flashlama gerçekleşmezse başka KDZ dosyası deneyin. LG UP programında da Unknown model hatası için makalemizden yardım alabilirsiniz;

https://www.lgdestek.net/lg-up-unknow-model-hatasi-cozuldu-21494/

 

LG FAN üzerinde Temmuz 13, 2017 cevapladı.
Yorum Ekle

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.