Ölü pixel ve ghost screen

G4 cihazım 1 kere anakart değişti, ghost screen sorunundan verdim sorun yok diyip geri verdiler. Thhye başvurdum 40 yılda bir olacak şey benim başıma geldi. Bir sürü insan parasını aldı ama bizim bilirkişi sorun yok diye rapor tutmuş. Bu gün ekrana bir test yapayım dedim ghost screen haricinde ekranda görebildiğim 4-5 tane ölü pixel var ve ekranda mavi kırmızı yan yana noktadan keçeli kalem ucu kadar noktalar gördüm. Bildiğim kadarıyla 1 ölü pixel bile olsa garanti kapsamında fakat o kırmızı mavi noktalar ne acaba?Şarj süremde bayağı düştü şarj durumu çizelgesine bakıyorum çok az yukarı hareket var galiba bataryanın ömrüde bitti.Ghost screen programı bir nebze olsun düzeltiyor ama ısınınca yine belli oluyor gölgeler.

Demem o ki bu g4 ten çok çektim burdaki servis çok ilgisiz istanbulda vintek ilgili diyorlar yada başka bir servise göndersem konuşup değişim yaparlar mı? Yoksa sadec ekran değişimi olur mu?

LG ACEMİ Soruldu üzerinde Temmuz 3, 2017 LG G4.
Yorum Ekle
2 Cevap(lar)

Sorunlarla ilgili detaylıca yardımcı olabilmek için anlaşmalı servisimiz Balaban Servis Elektronik’e kargo yolu ile telefonunuzu gönderebilirsiniz. Detaylı bilgi için;

https://www.lgdestek.net/teknik-servis/

 

LG FAN üzerinde Temmuz 3, 2017 cevapladı.
Yorum Ekle

Üstad bu sorunlara ne yapıyorsunuz değişime alır mısınız yoksa sadece parça tamiri mi?

LG ACEMİ üzerinde Temmuz 3, 2017 cevapladı.
Yorum Ekle

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.