LG G6 Deneyimleyen var mı?

G6 almayı planlıyorum fakat youtube da gördüğüm videolarda herkes halinden çok memnun. Hiç mi sorun yok telefonda? G6 sahibi olanlar var ise beni bir aydınlatabilir mi?

LG ACEMİ Soruldu üzerinde Haziran 30, 2017 LG G6.
Yorum Ekle
3 Cevap(lar)

Telefon çıkalı 3 ay oldu ve en ufak bir sorun işitmedik. Yaz aylarındayız ve sıcaklıklar arttı. Birçok telefonda 45 derecelere ulaşan batarya ısı değerleri, LG G6 modelinde en yüksek 37 derece olarak ölçüldü. Ghost screen sorunu 18:9 Full Vision ekran sayesinde hiçbir şekilde yok. Bootlop sorunu G4’ten sonra zaten ortadan kalktı. IP68 ile ilgili olarak bir üyemiz test yaptı ve en az 2 metre altında 1 saat çekim yaptı ve sonuç: Telefon çalışıyor. Rahatlıkla alabilirsiniz.

LG FAN üzerinde Temmuz 1, 2017 cevapladı.
Yorum Ekle

Bilmediğimden soruyorum yanlış anlaşılmasın ghost screen  18:9 ekranda hiçbir şekilde yok demişsiniz nasıl oluyor bu

LG ACEMİ üzerinde Temmuz 4, 2017 cevapladı.
Yorum Ekle

Telefonu hepsiburada dan atacel adlı mağazadan lg turkiye garantisi ile aldım. koruma paketi 31 temmuza kadar uzatılmış kaydımı yaptım. 4 gündür elimde ve şimdiye kadar yazılımsal-donanımsal bir sorun yaşamadım. Ama arka kapakta baya iz kalıyor ve genelde masanın üstünde duruyor kameraların önündeki camın çizilebilitesi var gibi duruyor. Fotoğraf kalitesi bakımından g4 ün üzerine pek de bir şey konmamış(geniş açı dışında)

LG ACEMİ üzerinde Temmuz 16, 2017 cevapladı.
Yorum Ekle

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.