Lg g3 unkown device hatası

fulmics rom kullanıyorum. Orjinal sürüme dönmek istedim ama unkown device hatası alıyorum. Download modda yeşil COM yazısı çıkmıyor ve hata veriyor. Tüm driverleri tek tek yüklüyorum kaldırıyorum tekrar yüklüyorum sorun düzelmiyor. Lg up ve lg flash toll un değişik sürümlerini de denedim orjinal sürüme dönemiyorum. Bunlar dışında bir çözümü olan var mı? Teşekkürlerler

LG ACEMİ Soruldu üzerinde Temmuz 9, 2017 LG G3.
Yorum Ekle
5 Cevap(lar)

Bu makalemizden yararlanarak sorunu çözebilirsiniz;

https://www.lgdestek.net/lg-up-unknow-model-hatasi-cozuldu-21494/

 

LG FAN üzerinde Temmuz 9, 2017 cevapladı.
Yorum Ekle

Cevabınız için teşekkür ederim ama bunu okudum ve denedim önceden yine işe yaramadı bende. başka bi çözümünüz var mı?
Ayrıyeten ben sorunun bilgisayar ile olan bağlantıda olabileceğini düşünüyorum çünkü download modda yazan yeşil COM 4 COM 7 VS bu yazılar hiç çıkmıyor. Eskiden çıkıyodu ve birçok kez stock romu kurdum

LG ACEMİ üzerinde Temmuz 9, 2017 cevapladı.
Yorum Ekle

yardım edebilecek kimse yok mu ?

LG ACEMİ üzerinde Temmuz 9, 2017 cevapladı.
Yorum Ekle

Belki LG USB Driverlarında sorun vardır. Var olan driver sürümlerini silip lg mobile support tool üzerinden indirip kurmayı deneyin.

https://www.lgdestek.net/lg-mobile-support-tool-uzerinden-lg-usb-driver-yukleme-20422/

 

LG FAN üzerinde Temmuz 10, 2017 cevapladı.
Yorum Ekle

Onu denemiştim daha önce işe yaramamıştı tekrar deneyeceğim. Rom yüklemeden orta düzeyde anlıyorum neden böyle oluyor bir türlü anlayamadım .Daha önce çok kez sıkıntısız dönmüştüm. Şimdi TOT ve Dll yöntemini deniyorum ondada hata alıyorum. Programlar cihazı tanıyamadığı için hata veriyor.  Bilenler lütfen YARDIM !!!!

LG ACEMİ üzerinde Temmuz 10, 2017 cevapladı.
Yorum Ekle

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.